...якщо подумати про нескінченність, все інше стає зовсім легким (Роджер Желязни)

Ігор Лубківський, психолог, аналітик, публіцист, мандрівний філософ і просто людина

Україна, Тернопіль

Наше життя - складне і неповторне. І не завдання психолога робити його для Вас простішим. Його завдання в іншому - допомогти Вам зрозуміти, що відбувається. Тож не намагайтеся жити просто, намагайтеся жити осмислено!

Новини

Була в мене колись така стара стаття, 2010 року - "Час збирати каміння". Але схоже, що зараз такі...
Друзі мої, хто раптом подородує часто, але рідше, ніж я (бо тоді Ви теж такий подарунок маєте) і...
Привітайте нас! Ми створили громадську організацію - "Асоціація психологів України "Разом заради...

З НОвим роком!!

31.12.2015 13:48
З Новим Роком, друзі!! Люблю усіх, бережіть себе і не здавайтеся - нас усіх чекає велике майбутнє....
Створено групу "Психологи-волонтери Тернополя" у Фейсбуці. Там можна не тільки отримувати...
У вівторок, 10 березня 2015 року о 18-00 буде проведена Балінт група - для психологів волонтерів і...
В середу, 4 березня 2015-го року, о 18-00 в приміщенні тернопільського "Карітасу" за...
Увага! Відкрився сайт психологічної волонтерської допомоги у м. Тернопіль. Якщо Ви чи Ваші рідні...
28 лютого - 1 березня 2015 року відбудуться наші чергові заняття з танцювально-рухової терапії....
24 січня 2015 року Тернопільський осередок Української спілки психотерапевтів (УСП) та Української...
1 | 2 | 3 >>

Реєстрація для події

Будь ласка, заповніть інформацію нижче:

Ласкаво прошу на мій сайт

Багато років я вірив в унікальну долю України і в мірі своїх сил намагався сприяти її пошвидшому втіленню. Навіть книгу по Ідеології розвитку країни на 200-ті з лишком сторінок написав  ("Нова ідеологія, або чи стане солідаризм основою української національної ідеї" - чи якось так). Так, було! Однак цей сайт не тільки для минулого.

Але й для того, щоб записати щось нове. Переважно те, що не увійшло в інші публікації і що не стосується напряму моєї професійної діяльності психолога чи аналітика. Цей сайт - для себе, для своїх роздумів про життя і його сенс, про кохання і дружбу, про пошуки своєї долі і про щось настільки цінне, що кожен з нас, напевно, хотів би  назавжди зберегти для себе.

Це сайт не cтільки психолога і аналітика, як філософа і романтика. А для всіх професійних тем давайте залишимо сайт "Студії Психологічного розвитку".

Хоча... можна й тут, звичайно... ))

Блог

Спершу – передісторія. В разі загрози нашому життю психотерапевти говорять всього про три типи інстинктивних реакцій на неї: реакція боротьби, реакція втечі та реакція завмирання (заціпення). І  зазвичай вважають, що перші дві реакції хороші, бо вони заставляють нас якось реагувати на загрозу,...
Не моя стаття. Але знаю її автора. І навіть більше того - допомагав їй в редагуванні і публікації. Та й просто - хороша стаття, написана за матеріалами переглядів "психологічних" шоу на СТБ. Наталія Подоляк Все статьи автора   Шановні, ми...
Стаття хороша. Десь так, приблизно, думаю і я... "Ловушка захлопнулась. Сам ли Путин в нее попал, неверно оценив расклады, или его специально дезинформировали, – сейчас уже не важно. Важно то, что Россия в глазах всего мира стала восприниматься как Империя Зла. Это дает прекрасный повод другим...
Стаття цікава - дуже рекомендую всім прочитати. Дуже добре все пояснює. Я вибрав лише основне:   "...Так вот, практикующий диктатор в отличие от своих яйцеголовых экспертов прекрасно понимает, что слив Луганды на взлете нового духоподъемного мифа Русского Мира способен разрушить это тонкое...
Нова розстановка від Жанни Мартової про долю України. Не така вражаюча, як попередня, як на мене. Але все ж - може комусь то буде цікаво. Недостатньо висвітлена, на мою думку, роль президента і лідерів парламентських фракцій. Особливо "Батьківщини". Але все-одно цікаво!   31 мая была сделана...
Моє та Марійки (моєї колеги по "Студії психологічного розвитку" ) інтерв'ю тернопільському телеканалу ІНТБ. Можливо комусь це буде цікаво. Про те, як сприймати події, що відбуваються, як переживати втрати, як спілкуватися з людьми, що пережили гострий стрес (як-от на Інститутській), про...
Вражаючий своєю емоційністю текст,  який дає чимало матеріалів для роздумів. Київський психолог Жанна Мартова провела вже другу розстановку за методом системних розстановок Хелінгера щодо подій в Україні. Звичайно - це не науковий прогноз і не передбачення. Однак цей метод іноді зовсім...
Вражаючі своєї красою кадри з української революції. Перше відео - піаніно біля дверей КМДА, надворі, на морозі, два дні тому. Друге - ще цікавіше - українські екстемісти захопили будівлю Українського дому тільки задля того.... щоб пограти на фортеп'яно? Музика дуже красива - трагічна трохи, але...
Якось не до того мені було останнім часом, щоб блоги писати. Але сталося так, що у вівторок, після засідання тернопільського осередку Української Спілки Психотерапевтів, до нашого Голови подзвонили журналісти з проханням прокоментувати події в Україні. Він відмовився, бо за професією він...

Перший блог

09.11.2013 17:53
Сьогодні був створений мій перший блог. Слідкуйте за оновленнями, і я буду тримати Вас в курсі новин. Якщо Вам то цікаво, звичайно! Також Ви можете читати нові записи цього блогу використовуючи RSS канал.