...якщо подумати про нескінченність, все інше стає зовсім легким (Роджер Желязни)

Ігор Лубківський, психолог, аналітик, публіцист, мандрівний філософ і просто людина

Україна, Тернопіль

Психологу-волонтеру

Отримати книгу можна за наступним посиланням, 167 стор. - https://www.icrc.org/rus/assets/files/publications/acc_families_lr.pdf
Психология боевого стресса - https://www.kitaev-smyk.ru/node/46 Автор: Китаев-Смык Л. А. Текст доклада на конференции "Психология войны" в Военном университете МО.      
Файл самодопомоги в проживанні горя. Двома мовами - українською і російською. Практичний посібник для постраждалих. Помощь в проживании горя.doc (32256)
Матеріали з конференції Українського католицького університуту можна знайти за нижчевказаним поcиланням -   https://i-cbt.org.ua/PTSD.html   Деякі з цих матеріалів повторюють те, що вже було дано нижче, наприклад книгу Мартіни Мюллер по самодопомозі при ПТСР.
Пишуть наші харківські колеги. Конспект скайп-семінару, що проводився з ними Вікторією Кочубей. Важливо, читати обов'язково!   Файл Лізи Герасименко, по роботі з втратамии.doc (49664)
Важливо! - виділені головні стадії поведінки людини в екстремальній ситуації, без знання яких дуже часто просто неможливо зроЗУміти те, що відбувалося чи відбувається з нею. Особливості поведінки людей в екстремальних ситуаціях.doc (57344) P.S. Автор тексту - Михайло Решєтніков, Ректор...
Актуальний порадник психологу, що робити в перші години (хвилини) після події. Робота при масових психотравматичних подіях.doc (36352)
Самодопомога при переживанні горя - можна використовувати як порадник для тих, хто вже пережив втрату -  Стадії проживання горя. Наталья Синиця.rtf
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>